Nationale Vrijwilligersdag

We vieren in Nederland vandaag Nationale Vrijwilligersdag!

Door de Verenigde Naties is officieel 5 december uitgeroepen tot de ‘Internationale Vrijwilligersdag’ (International Volunteer Day). In Nederland wordt de Nationale Vrijwilligersdag echter op 7 december gehouden (i.v.m. Sinterklaas).

Dit is een door de vrijwilligersorganisaties van de Verenigde Naties ingestelde dag om wereldwijd het vrijwilligerswerk respect te tonen en te promoten. Sinds 1986.

Bij Bahay Aurora zijn we ontzettend blij met onze vrijwilligers! Iedereen draagt op eigen manier zijn of haar steentje bij.

Als we terug kijken naar de afgelopen 27 jaar zijn onze vrijwilligers de reden dat we nieuwe mensen ontmoeten die geloven in onze organisatie. Niet alleen de vrijwilligers op locatie op de Filipijnen, maar ook het bestuur in Nederland. Op de foto hieronder zien jullie maar een kleine greep uit het gehele vrijwilligersnetwerk van Bahay Aurora.

Samen zetten we ons elke dag in om voor de allerarmste kinderen van de Filipijnen het verschil te maken.

Bedankt voor alles en we kijken er naar uit om de komende jaren nog veel samen te betekenen voor de kids!

“Let all things be done in LOVE!” – Bahay Aurora

 

You Might Also Like